از آنجاییکه تلویزیون تخت روی صفحه “یک چیز” (چند دهه قبل در حال حاضر) تبدیل شده است، یکی از شکایات عمده در مورد آنها کمبود شایستگی نسبی آنها در تولید صدا است.

شما نمی توانید تلویزیون فقیر قدیمی را سرزنش کنید، واقعا. این غیر منطقی است که انتظار یک صدای کامل، پویا و با شکوه را از آنچه که تعریف می شود، بدست آورید.

در مقابل، تلویزیونهای بزرگ CRT در قرن بیست و یکم، اتاق های زیادی برای جا انداختن سخنرانان قابل توجه داشتند و از نظر صوتی، به صراحت برتر بودند.

ناگهان، این واقعا تنها پس از CRT شروع به ناپدید شد که تماشا تلویزیون و ویدئو بیننده متوجه شدم که چه مقدار صدا خوب تجربه فیلم و تماشای تلویزیون را بهبود می بخشد.

نوار موسیقی را وارد کنید – یک محصول، مانند بسیاری از ما که امروزه بررسی می کنیم، که 20 سال پیش نامعلوم بود.

Soundbars امروز، همراه با زمینه های صدا که به دنبال آنها، (در طول زمان) تبدیل شده اند بیشتر و پیچیده تر، پیچیده تر و پیچیده تر – و بنابراین، البته، بیشتر و گران تر.

در حال حاضر شما می توانید پول زیادی را در یک نوار صوتی فوق العاده سرمایه گذاری کنید که Dolby Atmos، صدای فراگیر، باس بزرگ را از طریق یک ساب ووفر و تمامی شیوه های ورود و خروجی به شما ارائه می دهد.

JVC TH-W513B یکی از آن نیست.

این واحد 60 پوند، یک کوریز منحصر به فرد در انگلستان، کمی به عقب انداختن ایده اصلی است. این ارزان است، و تقریبا آن تنها هدف آن افزایش تلویزیون است که مبارزه با تولید صدا است. و این خیلی خوب است.

ساخت و ویژگی ها

آن را خارج از جعبه و JVC با ساخت خود را تحت تاثیر قرار می دهد. این از یک پلاستیک سیاه و سفید غیرقابل تحمل ساخته شده است – اما قیمت آن بسیار محتاط است و به راحتی با هم ترکیب شده است.

این طبیعت غافلگیر کننده به ابعاد آن نیز گسترش پیدا می کند، و شما نباید هیچ مشکلی را در این باریک، دستگاه 80 سانتیمتری زیر یک تلویزیون روی یک پایه قرار دهید.

بسیاری از صداهای موسیقی رقیب، آزمایش خط چشم را از بین می برند، بنابراین خوب است که یک قطعه کیت داشته باشیم که فقط می توانید آن را بدون نیاز به نگرانی در مورد تغییر سایر وسایل مورد استفاده قرار دهید.

یک براکت عرضه شده در جعبه برای نصب دیوار، اگر شما به آن نیاز دارید.

 

همچنین یک دستگاه کنترل از راه دور، یک کابل 3.5mm-to-3.5mm و یک کابل کواکسیال دیجیتال برای اتصال به تجهیزات شما ارائه شده است.

چیزی که از دست رفته یک کابل دیجیتال دیجیتال است – که شرم آور است، زیرا این یک روش اتصال به تلویزیون و سایر تجهیزات است که بسیاری از مردم می خواهند از آن استفاده کنند.

با این حال، JVC با اتصال به بلوتوث به یک مدرن واقعی معتقد است، اگر بخواهید از طریق دستگاه تلفن همراه موسیقی را پخش کنید

صدا

ما JVC TH-W513B را در برابر سامسونگ تلویزیون 4K 65 اینچ قرار داده ایم – صادقانه بگویم، نه زیستگاه طبیعی آن. با این وجود، این یک مبارزه مناسب و معقول است. مطمئنا سامسونگ تا جایی که حجم صدای فراگیر را نگران می کند، شرم آور است.

با این حال، تأثیرات ابتدایی، نسبت به تلویزیون، نسبتا پایین است.

با این وجود، هنگامی که ما شروع به پخش کردن با چهار حالت صدا کردیم، صدای بوق صدای کمی از فرکانس پایین خود را لمس می کند. حالت صدای پیش فرض کاملا صاف و کمی تند است – گزینه های دیگر TV، Sport و Movie است که هر کدام از آنها صدای کمی را اصلاح می کند.

 

ما پیدا می کنیم “فیلم” یک پخش گسترده تر صدا از صدا را فراهم می کند، در عین حال اجازه می دهد صداهای به وضوح و قانع کننده است.

“پیش فرض” احتمالا یکی از بهترین گزینه ها برای همه ما است – پس ارزش این بازی را با این ایستگاه از پیش تعیین شده دارد، نه تنها برای آنچه که شما از جعبه خارج می کنید.

 

با وجود تلاش های خود، مطابق با یک صفحه 65 اینچی Premium، واقعا این نوار Soundbar برای آن ساخته نشده است. آن را با یک تلویزیون کوچکتر بچرخانید و واقعا شروع به اثبات ارزش خود می کند – توانایی های آن کاملا به راحتی از تلاش های صوتی تلویزیون صرف نظر می کند.

درست است که همه چیز کمی سخت می شود اگر شما واقعا پیچ و تاب را به نوبه خود، با سه برابر بیش از حد به جلو. باس، تعجب آور نیست که برای چنین یک نوار کوچک، فاقد – اما آن را ارائه می دهد با عجله ترین تلویزیون های مقرون به صرفه نمی تواند رویکرد.

و سخنرانی کاملا واضح است، هر حالت صدا را انتخاب کنید – کاملا واضح است که از صدای پس زمینه به راحتی قابل تشخیص از صدا از تلویزیون های ما استفاده می شود.

 

حکم

برای اینکه صادقانه بگویم، انتظار نمی رود مقدار زیادی از JVC TH-W513B به عنوان ما آن را از جعبه استفاده می شود. اما این نوار کوچک به آسانی و ارزان می تواند صدا بسیاری از تلویزیون ها را تا حدود 55 اینچ افزایش دهد.

این به هیچ وجه کامل نیست – اما برای شما فقط 60 پوند است. هنگامی که ما از همکاران خواسته شدیم که قیمت ها را چقدر می دانستند، آنها به طور مداوم دو برابر قیمت را حدس زدند.

شما نمیتوانید خیلی صادقانهتر از آن صحبت کنید. برای این قیمت، این نوار کوچک JVC کمی معقول است

# JVC TH-W513B 2.0 نوار صوتی #جی وی سی #TH-W513B