ویژگی های سینما خانگی 500 وات سامسونگ  H4550

 

کنترل اسپیکر از طریق گوشی هوشمند :

به لطف سازگاری این سینما با قابلیت بلوتوث شما می توانید با گوشی هوشمندتان همانند یک ریموت کنترل سینما خود را خاموش ، روشن کنید و برای این کار فقط لازم است یکبار گوشی و سینما خود را بهم متصل کنید
و تا زمانی که سینما به برق متصل باشد می توانید از این قابلیت استفاده کنید و از قابلیت های این سینما در کنار کیفیت صدای آن لذت ببرید .

صدای فراگیر باکیفیت سینما خانگی :

با این سینما دیگر نگران کیفیت پایین صدای فیلم ها نباشید . با قابلیت فعال کردن صدای تلویزیون در سینما خانگی خود شما می توانید صدای فراگیر با کیفیت بالا از منبع تلویزیون خود بشنود برای این کار تنها کار لازم این است که دکمه صدای تلویزیون بر روی ریموت کنترل خود را فشار دهید و تا کیفیت عالی این سینما تمام اتاق شما را در برگیرد .

سرگرمی های 3 بعدی فول اچ دی خود را در سطح دیگری تجربه کنید :

تجربه 3 بعدی همجانبه و تماشایی را به خانه خود بیاورید . با قابلیت 3 بعدی فول اچ دی ، سرگرمی های خانگی 3 بعدی خود بسیار هیجان انگیزتر و پویاتر هستند ، به لطف کنتراست 3 بعدی پویا ، شما یک تصویر شفاف با کنتراست واضح تر و چشمگیر تر را مشاهده خواهید کرد .
تکنولوژی 3D برتر سامسونگ با استفاده از الگوریتم های پیچیده برای به حداقل رساندن لایه های تصویر و به حداکثر رساندن سرعت پاسخ، برای ایجاد وضوح بیشتر و ملایمت بیشتر است ، با این سینما خانگی شما غرق در سرگرمی های سه بعدی فول اچ دی خواهید شد .

بلوتوث :

بلوتوث راه جدید برای اتصال دستگاه به دستگاه بی سیم است. سیستم صوتی سامسونگ با بلوتوث مجهز شده است، آن را می توانید با دستگاه های قابل حمل سازگار بی سیم ارتباط دهید .
گوش دادن به موسیقی با استفاده از دستگاه پخش موسیقی قابل حمل خود و یا هر تلفونی که دارای قابلیت اتصال وایرلس باشد .

HDMI (ARC) :

HDMI ARC (کانال بازگشت صوتی) اجازه می دهد تا شما را به راحتی و با اتصال به دستگاه های سازگار برای پردازش سیگنال صوتی تلویزیون بدون نیاز به کابل اپتیکال مجزا به گیرنده خود وصل کنید ، دو ورودی HDMI می توانید تجهیزات AV خود را با کابل های کمتری متصل کنید برای ایجاد یک تجربه صوتی کاملا جدید .

BD Wise :

اجازه دهید فن آوری BD Wise سامسونگ مراقبت از همگامسازی همه دستگاه های سامسونگ HDMI متصل خود را با کیفیت تصویر خیره کننده که با رنگ های شفاف و تصاویر واضح  مثال زدنی.  BD Wise به طور خودکار خاموش میکند صفحه نمایش تلویزیون زمانی که شما تنها به آهنگ های صوتی از طریق دستگاه پخش AV گوش فرا می دهید .

سینما خانگی 500 وات سامسونگ Samsung H4550
سینما خانگی 500 وات سامسونگ Samsung H4550
سینما خانگی 500 وات سامسونگ Samsung H4550
سینما خانگی 500 وات سامسونگ Samsung H4550