اطلاعات کلی

مدل VCMA20CV
تولید کننده SAMSUNG
رنگ زرشکی
قدرت (وات) 2000
طول سیم برق 6.1 m
ظرفیت کیسه 1.5 L
فیلترها هپا 11
نوع کیسه بدون کیسه(کمپرسوری)

سایر

ویژگی های دیگر

مکش سایکلو

چرخش انعطاف پذیر

تمیز کردن آسان مخزن

دسته ارگونومیک

عملکرد جاروبرقی سامسونگ VCMA20CV Vacuum performance
جارو برقی یک دستگاه بسیار ویژه است که با استفاده از یک پمپ هوا و فن گریز از مرکز به شما امکان می دهد هر نوع سطحی را که بر روی آن گرد و غبار جمع شده را در مدت زمان کمی با مکش فوق العاده ای که دارد پاک و تمیز گرداند بدون آنکه نیازی به استفاده از دستمال های مرطوب برای پاک کردن سطوح وجود داشته باشد. آیا می خواهید در هنگام تمیز کردن و گرد گیری منزل و انواع سطوح های آلوده اطمینان حاصل کنید؟
ما با تهیه جارو برقی سامسونگ راه حل بسیاری از مشکلات مربوط به تمیز کاری منازل و سایر مکان های آلوده را در اختیار شما قرار داده ایم پس دیگر نگران چگونگی پاک شدن آنها نباشد زیرا با توجه به قدرت موتور و مکندگی بالایی که برای VCMA20CV فراهم شده می توانید بیشتر ازهر زمان دیگری از کیفیت گرد گیری آن مطمئن شوید. جارو برقی سامسونگ VCMA20CV با یک مخزن گرد و غبار بدون کیسه 1.5 لیتری، تجربه ای متفاوت را در برابر چشمان شما قرار می دهد و به صورت با دوام و همیشگی می توانید از آن استفاده نمایید. این جارو برقی به شما امکان می دهد تا عمق موکت و حتی فرش ها را برای شما تمیز و پاکیزه گرداند

طراحی شیک و متفاوت Stylish and different SAMSUNG VCMA20CV
یکی از شاخص های بر جسته ای که در انتخاب جارو برقی می تواند موثر باشد طراحی و دیزاین مربوط به آن است که ظاهری بسیار جذاب و شیک را برای آن به کار برده اند. تمامی قطعاتی که برای ساخت این جارو برقی به کار رفته از بهترین مواد صنعتی بوده که با دوام بسیار بالایی می توانید به صورت مداوم از آن استفاده نمایید. با استفاده از مخزن بسیار جاداری که در داخل آن قرار داده شده می توانید تنها با لمس دکمه ای که بر روی دسته آن است به راحتی آن را از جارو برقی جدا کرده و داخل آن را خالی کنید و یا شستشو دهید. جنس این مخزن از مقاوم ترین مواد پلاستیکی و بسیار شفافی است که به شما امکان می دهد داخل آن را مشاهده کرده و از میزان مواد زاید و گرد و غباری که داخل آن جمع شده باخبر شوید.
جارو برقی سامسونگ VCMA20CV از رنگ براق قرمز بسیار شفافی برای روکش آن استفاده شده که زیبایی بسیار خیره کننده ای را به آن بخشیده است و باعث می شود تا دکوراسیون جذابی را در محیطی که از آن استفاده می کنید ایجاد نماید. علاوه بر این دارای چرخ های بسیار انعطاف پذیری است که به شما امکان می دهد راحت تر از هر زمان دیگری آن را باخود جا به جا و حمل کنید. لوله های خرطومی شکل و تمامی قطعاتی که در پاک کردن انواع سطوح مورد استفاده قرار می گیرند از بهتیرن کیفیت صنعتی برخوردار است و در برابر هر گونه فشار و آسیب های احتمالی می تواند مقاومت نماید.

قدرت مکش طولانی با موتور قدرتمند Long suction power with a powerful engine
به لطف فن آوری موتو قدرتمند جارو برقی سامسونگ و فیلتر پاک کننده ویژه ای که برای ان فراهم شده است به صورت برجسته ای باعث می شود تا با توان بسیار فوق العاده ای از انرژی الکتریکی که تبدیل به مکش و جمع آوری مواد زاید می شود استفاده کنید این کیفیت را در سه مرحله برای تمیز کنندگی استفاده می کند که این قابلیت باعث می شود از گرفتگی بین لوله و یا سایر قسمت های آن جلوگیری شود. و به صورت پایدار و یکپارچه تمامی مدت به عملکرد خود ادامه دهد و نتیجه مطلوبی را از پاک کنندگی در اختیار خانم های خانه دار و یا سایر افرادی که از آن استفاده می کند قرار دهد. حداکثر قدرت موتور بستگی به اندازه و طراحی آن دارد که می تواند سرعت بالایی را در حالت گشتاور ایجاد نماید. موتور ویژه ای که برای جارو برقی سامسونگ VCMA20CV قرار داده شده دارای توان 2000 وات است که بسیار کم مصرف و سازگار با محیط زیست به شمار می آید علاوه بر این می توانید آن را با استفاده از ولتاژ استاندارد برق شهری راه اندازی نمایید.
 

#جارو برقی مخزنی2000وات ولوم دارvcma20cv# جاروبرقی مخزنی سامسونگ #جاروبرقی 2000وات